kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Stadsspeeltuin komt naast kinderboerderij

PURMEREND - De dierenweide naast de kinderboerderij in het Leeghwaterpark in Purmerend is aangewezen als locatie voor de nieuwe stadsspeeltuin. De speeltuin is een initiatief van speeltuinvereniging 'De Speelkraam'. De vereniging heeft van de gemeente Purmerend subsidie gekregen om hun plannen voor de stadsspeeltuin verder uit te werken.  Zij krijgen hier  tot eind oktober 2009 de tijd voor.

Een belangrijk doel bij de uitwerking van de plannen is dat de speeltuin een ontmoetingsplek moet worden voor jong en oud in een uitdagende en veilige omgeving. Mogelijkheden voor een samenwerking met de kinderboerderij is ook een onderdeel van de verdere uitwerking. Bij het ontwerp van de speeltuin wordt de groene parkachtige uitstraling zoveel mogelijk behouden. 

Verschillende doelgroepen worden bij het ontwerp betrokken. Als eerste de kinderen, omdat zij een belangrijke gebruikersgroep worden. Ze mogen een wensenlijst opstellen en overleggen met de deskundigen binnen het project, zoals bijvoorbeeld de architect. In een volgende fase maken de kinderen maquettes van hun ideale speeltuin. De kinderen presenteren dit uiteindelijk aan de gemeenteraad. Als alles volgens planning verloopt, opent speeltuinvereniging 'De Speelkraam' in 2010 de poorten van de stadsspeeltuin. 
 
Meer informatie: kijk dan op www.speelkraam.nl 
 

Email Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
Ed
Ed
|  1150 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Jammer dat ik al mijn hele leven in Purmerend woon en dit soort zaken nu pas gerealiseerd wordt. Mijn ouders hadden nog een boekje uit 1980 liggen met een overzichtstekening van het Leeghwaterpark. Daar stond toendertijd al een zwembad getekend op de plek waar nu de Trekschuit staat. Nou ja, misschien beter te laat dan nooit :).
Nils
Nils
|  1151 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Volgens mij een goeie plek. kinderboerderij, zwembad en speeltuin. Jammer dat het vliegtuig weg is.
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland