kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Hoe is het nu om te sporten met een handicap? [video]

PURMEREND - PURMEREND - Kinderen van basisschool Oeboentoe in Weidevenne Purmerend leerden dinsdag hoe het is om te sporten met een handicap. Dit is onderdeel van het project (S)cool on Wheels, waarbij kinderen van groep 7 en 8 (met en zonder handicap) bekend werden met de gehandicaptensport.

Met het project (S)cool on Wheels in Purmerend willen Spurd, Gehandicapten Sport/Gehandicaptensport Nederland, Sportservice Noord-Holland en sponsor Rabobank Waterland en Omstreken kinderen zonder beperking uit groep acht laten zien en voelen dat leven en sporten voor kinderen met beperking met enige aanpassing goed mogelijk is.

Het project (S)cool on Wheels wordt speciaal gehouden in de Nationale Sport Week.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland