REGIO |
07 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Het Gezinsblad)
PURMEREND - De Lions Zwemestafette die op 24 maart a.s. gehouden zou worden in het Leeghwaterbad gaat niet door. De opbrengst dan deze jaarlijkse estafette was bestemd voor de inrichting van een buitenspeelplaats bij de Kinderpoli van het Waterlandziekenhuis. Dit is een teleurstelling voor allen die zich wilden inzetten voor dit doel. De Lionsclubs Marktstaede en Whereland beraden zich over hoe verder.
Hoewel alle scholen, verenigingen en sportclubs zijn benaderd en de organisatiekosten waren gedekt, verloopt de aanmelding van teams dermate traag dat aan een goed resultaat wordt getwijfeld. Een reden die vaak wordt gehoord is onder andere dat de scholen al veel eigen acties hebben .
De organisatie van een dergelijk evenement is qua planning veel werk waarmee niet gewacht kan worden tot de laatste twee weken. Het organiserend comité streeft naar een correcte balans tussen kosten en opbrengst . Voor het laatste waren minimaal 20 teams nodig en tot op heden werd dat aantal bij lange na niet gehaald.