kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

'De Bloemensluis is een kleine maar dappere winkel'

PURMEREND - Tini en Adrie Eichelberg leerden elkaar 32 jaar geleden kennen op de Meesterbinder opleiding in Utrecht. De vonk tussen de twee flora-liefhebbers sloeg direct over en nadat de opleiding met succes was afgerond, besloot het tweetal een eigen bloemenwinkel te starten. In Purmerend vonden Tini en Adrie een geschikte locatie en openden in februari 1980 De Bloemensluis. Na drie decennia is de speciaalzaak nog altijd een begrip. 'Het is een kleine, maar dappere winkel. Alles gaat de deur uit zoals wij dat willen. Het moet gewoon helemaal goed zijn', zo vertelt een gedreven Adrie.

Adrie Eichelberg komt uit een echte 'bloemen-familie'. Zijn ouders en overgrootouders bezaten eigen bloemenwinkels in Amsterdam. Toen Adrie zijn Tini leerde kennen, was het besluit al snel genomen om ook een zaak te openen. Adrie: 'Wij hadden bepaalde doelen voor ogen: het moest een kleine, maar knusse winkel worden. Een speciaalzaak waar de klant zelf invloed kon uitoefenen op het eindresultaat, waar de kwaliteit groot was en waar mensen terecht konden voor iets speciaals. Als ik terug kijk op de laatste dertig jaar dan kan ik alleen maar concluderen dat dit gelukt is.'

Creatief

Gezelligheid en creativiteit staat bij het echtpaar hoog in het vaandel. De winkel mag dan aan de kleine kant zijn, de keuze is overweldigend. Overigens zonder rommelig te ogen. Alle bloemen, bloemstukken, decoratieartikelen en andere creaties zijn op overzichtelijke wijze gepresenteerd. De klant kan in één oogopslag zien wat De Bloemensluis allemaal voor moois te bieden heeft.

Tini: 'In dit vak kun je heel creatief zijn. Wij vinden het leuk om bijzondere stukken te maken, het moet altijd speciaal zijn. Na dertig jaar hebben wij nog steeds passie voor het vak. Om met de tijd mee te gaan, bezoeken wij geregeld beurzen. Het is leuk om vernieuwend te blijven. Dat is onder andere het mooie van dit vak: geen dag en geen bloemstuk is hetzelfde!'

De Bloemensluis is gevestigd aan de Nieuwstraat 2 in Purmerend. Klanten kunnen hier terecht voor onder andere bruids- en rouwwerk, tafelversieringen, bloemstukken, boeketten en decoratieartikelen. Bel voor meer informatie, tel. 428350.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland