WINKELEN |
26 oktober 2011
|
reageer
|
Door Viola Demmers, dichtbijredacteur
VOLENDAM - Het uitzoeken van mooie kinderkleding is een feestje. Zeker wanneer je dit doet bij Sully’s in Volendam. Midden in het gezellige centrum van Volendam tref je hier een complete collectie topmerken in verschillende prijsklassen, waar alles overzichtelijk staat uitgestald in het sfeervolle winkelpand. Ook maakt Sully’s gebruik van een spaarsysteem zodat je bij een volle kaart €20,00 euro korting krijgt. Tel hier een vriendelijke service bij op en je bezoek is bij voorbaat geslaagd.
Diverse babymerken
Voor baby’s (tot en met maat 98) heeft Sully’s de merken: Carbone mini, SD le Chic, Taille 0, Name It, Ducky Beau, Z8, Ido, Mignolo, Dirkje en McBaby.
Overige merken en maten
Voor de grotere maten (vanaf 92) heeft Sully’s de merken: Carbone, Gaastra, Another World, Kiezeltje, Tumble ’n Dry, Z8, Quapi, Rags, RebelQ, Ruba Cuori, LCKR, Mexx en Name It.
Overige producten
Ook heeft Sully’s schoentjes, riemen, speelgoed, zwangerschapscadeautjes, borstvoedingsproducten en andere aanverwante babyproducten in het assortiment.
Koopzondagactie
Op zondag 30 oktober is er een koopzondag van 11.00 tot en met 16.00 uur met leuke acties en kortingen. Zo krijg je maar liefst 60 procent korting op de wintercollectie van het vorige seizoen, beschikbare maten zijn: 56 tot en met 176. Ook krijg je aanstaande zondag 25 procent korting op de winterjassen van dit seizoen.
Nieuwe webshop
De Sully’s webshop is vanaf heden ook in de lucht, dus kijk snel op: www.sullys.nl en schrijf je in voor de nieuwsbrief als je op de hoogte wilt blijven van de acties. Je kunt ook nog lid worden van de Hyves van Sully’s: www.sullys.hyves.nl.
Sully's
Edammerweg 10
1131 DN Volendam
Tel. 0299-369286
www.sullys.nl
-ADVERTORIAL-