PURMEREND - Bij Muziekschool Waterland start op 20 maart een musicalcursus voor mensen met een verstandelijke beperking. In deze cursus studeren de deelnemers liederen met beweging in uit de bekende musical Mamma Mia. De cursus wordt afgesloten na afloop van de laatste les op 19 juni. Naast het aanleren van de muziek en dansen werken de deelnemers aan interpretatie, uitspraak en zelfvertrouwen. Ook de aankleding van het geheel krijgt veel aandacht.
De cursus wordt op zaterdagmiddag in het hoofdgebouw van de muziekschool in Purmerend gegeven. De eerste zes bijeenkomsten duren een uur, vanaf 13.30 tot 14.40 uur. De laatste vier repetities duren van 13.30 tot 15.00 uur. De cursus kost € 90,- voor deelnemers jonger dan eenentwintig jaar. Vanaf eenentwintig jaar betalen de deelnemers € 107,-.
Eerst worden de deelnemers ingedeeld. Onder leiding van zangdocente Marlie Durge studeren zij in de eerste zes lessen de liederen in. Tijdens de laatste vier lessen komt er een dansdocent om de bewegingen in te studeren. Na de laatste les is er een presentatie compleet met kostuums voor ouders en belangstellenden.
Inschrijven kan via de website.
Muziekschool Waterland
Geulenstraat 62 - 1441 RZ Purmerend
Tel. 0299-427812
www.muziekschoolwaterland.nl
- ADVERTORIAL -