REGIO |
12 juni 2012
|
reageer
|
Door
Gwenn Roomer, dichtbijredacteur
PURMEREND - In het kader van het 400-jarig bestaan van de Beemster en in samenwerking met het succesvolle evenement Bourgondisch Buiten organiseert Rotaryclub Purmerend Polderland op 8 juli een feestelijk culinair diner. In de buitenlucht bij Fort Spijkerboor.
Eten op Vip-niveau genieten van verrukkelijke gerechten, veelal van pure Beemster origine, terwijl het Purmerends Stedelijk Orkest en andere muzikale attracties voor een klinkende omlijsting zorgen.
De opbrengst is bestemd voor de restauratie van de historische molen De Nachtegaal in de Beemster. De enige oude molen die De Beemster rijk is. Zo’n prachtig stuk erfgoed laten we toch niet aan zijn lot over? Het diner kost € 99,- per couvert. Dat is inclusief een aperitief en mooie begeleidende wijnen.
Aanmelden kan via www.buitengewoonbeemster.nl. Bij slecht weer wordt binnen gedineerd.