ETEN & DRINKEN |
12 december 2011
|
reageer
|
Door judith van pietersom, dichtbijredacteur
VOLENDAM - Dit jaar vier je kerst in restaurant Le Pompadour in Hotel Old Dutch. Met familie, vrienden, kennissen of het hele gezin kun je genieten van een heerlijk kerstfeest. Het hotel en restaurant is direct aan de haven gelegen en traditionele gastvrijheid en optimaal comfort gaan hand in hand.
Kerst bij Le Pompadeur
Wil je graag Kerst vieren bij Le Pompadeur? Wees dan wel snel, want er zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Er zijn twee bezettingen waar je uit kunt kiezen. De eerste zitting begint om 12.00 uur en eindigt om 18.00 uur. Om 19.00 uur gaat de tweede zitting van start en stopt om 01.00 uur. Reserveren kan vanaf vier personen.
Culinaire brigade
Hotel Old Dutch is voorzien van zeer comfortabele kamers, is stijlvol gemeubileerd en is ook voorzien van bad/douche en toilet. Al de kamers kenmerken zich door luxe en comfort en zorgen voor een prettig en ontspannen bedrijf. Je kunt uitgaan van een mooi uitzicht vanuit de kamer. Je kijkt uit over het IJsselmeer of over Volendam. Het restaurant biedt verleidelijke specialiteiten, die de culinaire brigade van Le Pompadeur op tafel zet.
Hotel Old Dutch / Restaurant Le Pompadeur
Haven 142
1131 EW Volendam
Tel. 0299 – 39 98 88
www.olddutch.nl
-ADVERTORIAL-