REGIO |
20 januari 2012
|
15
|
Door
Buurman&Buurman, dichtbij-meeschrijver
PURMEREND - Te belachelijk voor woorden. De sloop van de Meteoren flats aan de Meteorenweg in Purmerend brengt een hoop stof met zich mee letterlijk en figuurlijk.
Hoewel de rommel die dagelijks in onze tuinen te vinden is netjes door onze gemeente werkers zoveel mogelijk word opgeruimd, word het parkeren steeds rommeliger. Ik ben zo nu en dan slecht ter been, een kleine handicap aan mijn voet en een rotten knie maken het lopen voor mij er niet makkelijker op. Zo loop ik 500mtr en zo kan het zijn dat ik niet eens 2 stappen naar voren kan doen door de pijn. Ik zelf beschik niet over een invalide parkeerplaats of een parkeerkaart, dit heb ik wel gehad.
De medewerkers van sloop bedrijf die de flats gaat slopen komen allemaal met de auto. En die parkeren hun auto dan ook voor onze deur. Maar niet alleen die medewerkers ook de grote bazen en uitvoerders, en aannemers parkeren hun pc-hoofdstraat trekkers voor de deur, met als gevolg dat wij als bewoners onze auto in een hof moeten parkeren in de wijk achter ons.
Of je moet je auto aan de overkant van de Meteorenweg zetten maar let op dit is wel op de openbaren, naast een hek dat is geplaatst door de aannemer. Afgelopen dinsdag 17 januari ik kom rond 12:15 thuis, ik wil mijn auto parkeren, helaas geen plek. Ik parkeer mijn auto aan de overkant, maar net voor ik de sleutel uit het contact haal komt er een medewerker aan van het sloopbedrijf, ik vraag de man of hij weg gaat. In heel gebrekkig Nederlands/Engels met Pools accent zegt de man dat hij met 5min terug is. Tja bekijk het lekker, ik woon hier je parkeert je auto maar lekker op het terrein waar je werkt of zo.
De man gaat weg en de auto met Pools kenteken rijd de straat uit. Ik die redelijk pijn heb op dit moment parkeert mijn auto voor mijn deur. Een paar uur later rond 16:30 ongeveer, loop ik naar mijn auto, de man die ik eerder tegen kwam, steek uit het niets de middelvinger naar mij op.
Ik ben me van geen kwaad bewust, maar ik vind het te belachelijk voor woorden. Ik snap best dat die werklui hun auto ook moeten parkeren, maar kunnen ze dan niet een beetje rekening houden met de bewoners, die gasten kunnen hen auto's toch ook ik z'n hofje parkeren, of op het terrein waar gewerkt word.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 20 januari 2012