kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

'Groene' Ibiza's voor Jac. de Vries Elektrotechniek

PURMEREND - Autobedrijf Adrie Jonk uit Purmerend en Jac. de Vries Elektrotechniek uit Middenbeemster beginnen 2012 meteen groen. De aanschaf van acht nieuwe 'groene' Seat Ibiza's Ecomotive als bedrijfswagens is voor Jac. de Vries Elektrotechniek nog maar het begin. 'We rijden meer dan twee ton aan kilometers op jaarbasis', vertelt bedrijfsleider Ronald Wiering van Jac. de Vries Elektrotechniek. 'Het werd hoog tijd om van al die kilometers groene kilometers te gaan maken.'

Zo kwam het bedrijf bij Adrie Jonk in Purmerend terecht. De autodealer heeft de laatste jaren veel ervaring opgebouwd in de verkoop en het onderhoud van milieubewuste en energiezuinige auto's met een A-label. Verkoopadviseur Martin Klijn van Adrie Jonk adviseerde te kiezen voor de zeer zuinige Seat Ibiza Ecomotive. De dieselmotor van 1200 cc rijdt meer dan 25 kilometer op 1 liter diesel. 'Zo koppel je duurzaam rijden aan een efficiënte bedrijfsvoering', aldus Martin Klijn.

Voor Jac. de Vries Elektrotechniek zijn de nieuwe energiezuinige auto's nog maar het begin van een uitgesproken groen jaar. 'Vanaf dit jaar krijgen duurzame vormen van energiewinning een belangrijke plek in ons productaanbod. Voor de industrie en het boerenbedrijf onderzoeken we de financiële voordelen van duurzame energie waaronder zonnepanelen, aardwarmte en windenergie', licht Ronald Wiering toe.

'Ook voor Adrie Jonk heeft groen de toekomst', verzekert Martin Klijn. Nu al bestaat 70 procent van onze autoverkoop uit milieuvriendelijke auto's met een A-label. Dat zal in 2012 alleen nog maar toenemen.'

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen autonieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland