REGIO |
25 mei 2012
|
reageer
|
Door
Lars Witteveen, dichtbijredacteur
NIGTEVECHT - Burgemeester Miriam van ’t Veld zal zaterdag 2 juni een nieuwe bluswagen overdragen aan de brandweer Nigtevecht. Aansluitend organiseert de brandweer een open dag.
De nieuwe ‘tankautospuit’ voldoet aan eisen die worden gesteld aan een moderne brandweerwagen. Om de pomp in de auto van water te voorzien zit er een tank van 2000 liter in het voertuig. De oude tankautospuit stamt uit 1991 en was aan vervanging toe.
De overdracht van de wagen vindt plaats tijdens de open dag. Vanaf 14.30 zijn belangstellenden welkom. Op deze dag zal de brandweer demonstraties en voorlichting geven. En naast de nieuwe auto is ook het andere materieel te bewonderen.
De brandweerpost laat graag zien wie zij zijn. Ook zijn ze altijd op zoek naar vrijwilligers. Als je het werk van de brandweer interessant vindt dan kan je elke week langskomen bij de kazerne op maandagavond, de oefenavond van de post.
Het adres van de brandweer in Nigtevecht is Dorpsstraat 86.