REGIO |
20 februari 2012
|
reageer
|
Door Jantine van de Hoven, dichtbijredacteur
MAARSSEN - Drie jongens kwamen in de nacht van zondag op maandag niet bij de politie weg met hun ongeloofwaardige verhaal. Ze reden doelloos rond in Bloemstede en toen de politie hen een stopteken gaf, deden ze hun licht uit en gingen er vandoor. De jongens probeerden zich nog te verstoppen in een parkeerhaven.
De agenten zagen de auto echter wel en spraken de bestuurder, een 20-jarige Utrechter, aan. Bij hem in de auto zaten nog twee plaatsgenoten van 18 jaar. Alle drie bleken zij geen onbekende van de politie te zijn.
De mannen hingen een ongeloofwaardig verhaal op over hun aanwezigheid daar. Bij controle van de mannen en de auto troffen de agenten een bivakmuts, inbrekersgereedschap en onder andere bankpasjes aan, die niet op naam van één van de jongemannen stonden.
Het drietal werd daarop aangehouden en naar het politiebureau overgebracht. Daar zijn zij voor nader onderzoek ingesloten.