kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Ontspanningscursus helpt bij gestresste kinderen

HILVERSUM - Voor kinderen kan het leven behoorlijk hectisch zijn: ze hebben het druk op school, druk op de vereniging, hebben papa’s en mama’s die ook druk zijn. Kortom, ze worden soms opgeslokt in de mallemolen van het leven en kunnen daar, bij onvoldoende ontspanning, zelfs lichamelijke en psychische klachten aan over houden. Het is dus van groot belang dat kinderen in deze drukke tijden leren de benodigde balans en ontspanning te vinden.

Maar hoe doe je dat precies en wat kan het je brengen? Dat gaan we ontdekken in de speelse kindercursus ‘’Ontspannen op met droomverhalen’’ die in januari 2012 bij Ukkepukken van start gaat! In deze vrolijke meditatiecursus, speciaal opgezet voor kinderen van 5 t/m 10 jaar, worden droomverhalen, visualisatie- en tekenoefeningen op een natuurlijke wijze afgewisseld waardoor kinderen spelenderwijs vertrouwd raken met ontspanning.

Het doel van de cursus is dat kinderen piekergedachten en spanningen makkelijker leren loslaten waardoor ze beter in contact kunnen komen met hun gevoel. Een laagdrempelige cursus voor alle kinderen, ongeacht hun achtergrond maar met name geschikt voor (gevoelige) onrustige kinderen die druk zijn in hun hoofd, veel prikkels ervaren en meer zelfvertrouwen nodig hebben.

Naast een algeheel gevoel van ontspanning zijn er nog meer redenen en om met
kinderen te mediteren. Als kinderen regelmatig mediteren, kan dit zowel thuis
als op school goede resultaten opleveren. Kinderen worden rustiger, kunnen zich
beter concentreren en zitten lekkerder in hun vel. Het is ook belangrijk voor
hun gezondheid: onverwerkte emoties kunnen namelijk op termijn
gezondheidsklachten opleveren.

De cursus vindt plaats op woensdagmiddagen in het gezellige kinderatelier van Ukkepukken en gaat van start op 4 januari 2012. Er wordt gewerkt met een 7-rittenkaart die 60 euro kost. Inschrijven kan per mail viainfo@ukkepukken.nl In verband met de rust in de groep en de individuele aandacht worden er maximaal 6 kinderen per les toegelaten. Wees er dus snel bij want vol = vol!

Voor meer informatie en tijden kunt u terecht op www.ukkepukken.nl

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 06 december 2011

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zorgnieuws
aanbevolen leveranciers
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland