kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Politie Gooi en Vechtstreek laat steeds vaker steken vallen (ondernemers geschokt !! )

(Foto: Wouter de Wild)
1 / 1
zoom out

HILVERSUM - Ondernemers op het Havenkwartier vragen zich af, of ze bij incidenten nog wel melding moeten doen bij politie Gooi en Vechtstreek, het komt steeds vaker voor dat er geen actie wordt ondernomen of niet correct wordt gereageerd op meldingen.






Wat gaat er toch mis met communicatie politie/meldkamer en burgers
Op donderdagavond 21 Juni 2012 circa 20.40 kwam er een personenauto aanrijden die stopte bij de ingang van de Gamma aan de Nieuwe Havenweg hoek Verlengde Zuiderloswal, de man klom over het hek en sprong in een grote zeecontainer van 10 x 3 x 3 meter die van boven open was.

Omdat het regende hield de man in de container zijn gekleurde paraplu boven zijn hoofd en liet pakjes aan een koord vanuit de container naar beneden zakken. Een oplettende ondernemer belde 112 en vertelde wat er gaande was en dat er opeens op de Gijsbrecht van Amstelstraat een politievoertuig langs kwam en vroeg “kunnen jullie deze even langs laten rijden?”

Na circa 4 minuten kwam de auto aan de verkeerde zijde van de Gamma langzaam rijden,en zij konden niets zien, weer 112 gebeld en verteld nog een keer wat de locatie was. Politiewagen rijdt aan de ingang zijde er gewoon langs, zonder wat gezien te hebben, waar op de ondernemer een beetje geïrriteerd zegt, ik heb het nu drie keer helder uitgelegd waar het is gedetailleerd en al en er liggen pakketjes naast de container op de grond.

De dame van de meldkamer zegt, “kunt u zelf niet even naar de agenten lopen.....het moet toch niet mooier worden”. De politie vraagt de man om over het hek naar hun te komen en moet zich legitimeren.

Nog steeds nemen de agenten geen aanstalten om over het hek te gaan kijken na drie keer een melding gehad te hebben. Na een kort gesprek met de man mag hij zonder meer vertrekken en ook de agenten nemen de wijk.

Verbijsterd belt de ondernemer, die voorzitter is van het Havenkwartier de politie en vraagt naar de dienstdoende wachtcommandant en verteld dat zij als KVO (Keurmerk Veilig ondernemen) werkgroep afspraken hebben met de politie dat zij het Havenkwartier in de gaten zullen houden en dat er niet serieus met meldingen wordt omgegaan en dat dit de zoveelste keer is dat er geen helder vervolg op komt.

De wachtcommandant verdedigd zijn collega’s en zegt onze jongens doen prima hun werk en vonden het niet nodig om over het hek te klimmen. Bij nader onderzoek hebben de agenten de man op zijn blauwe ogen geloofd en werd het verhaal de wereld ingezonden: hij had overleg gehad met een medewerker van de Gamma en mocht wandcontactdozen uit de container halen, aldus de politie.

3 x gebeld en verteld wat de man aan het doen was, hij was op afgesloten terrein en de politie nam de melding weer niet serieus.

Afgelopen week is er uit de auto's van Constructiebedrijf van Loenen voor een vermogen aan gereedschap gestolen, bij melding aan de politie werd er te kennen gegeven, ach meneer daar komen wij niet voor.

Op dit moment zijn de ondernemers van het Havenkwartier informatie aan het verzamelen over het falen van de politie Gooi en Vechtstreek en zullen actie ondernemen !!

Probleem is dat overheidsinstanties zelfmade organisaties zijn geworden en machtsposities misbruiken.

Het wordt als ondernemers en burgers steeds moeilijker om meldingen bij de politie te doen, er komen steeds meer schrijnende verhalen naar voren van Hilversumse ondernemers die geen zin meer hebben om met de politie te bellen, want in een aantal gevallen komen ze niet eens meer, of nemen de melding niet serieus.

Zou het dan tijd worden om een concurerende politie/beveiligings bedrijf in dit segment gaan ontwikkelen ?


 

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 25 juni 2012

Email
Reageer op dit artikel. 18
18 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland