REGIO |
24 december 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Wim van Dijk (Nieuwsblad voor Huizen)
HUIZEN - Het is nog niet duidelijk of er een kermis komt op het evenemententerrein. De gemeente overlegt nog met de Oranjestichting. Wat wél duidelijk is: de Naarderstraat zal niet de status van evenemententerrein krijgen.
Wethouder Janny Bakker liet daar tijdens de laatste raadsvergadering geen twijfel over bestaan. De veiligheid is daar niet gegarandeerd, vindt de gemeente. Kleine festiviteiten zoals de winterboulevard, de schaatsbaan op het parkeerterrein, mogen er wel plaatsvinden.
Vanuit de organisatie van de Winterboulevard was om een evenementenstatus gevraagd. De kermisexploitanten willen nog geen uitspraak of zij hun attracties wel op het evenemententerrein aan de IJsselmeerstraat willen neerzetten.