kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Gedeelte Gooimeer besmet met enterokokken

HUIZEN - Op het strand langs de Zomerkade, het Gooierhoofd, de ligweide Zuiderzee en het Harderwijkerzand is een hoge concentratie van de bacterie enterokokken aangetroffen.

Deze bacterie kan zorgen voor misselijkheid en maag- en darmstoornissen. De provincie Noord-Holland adviseert bezoekers daarom om goed te douchen na het zwemmen om deze klachten te vermijden.

De hoge concentratie van enterokokken komt waarschijnlijk door de extreme regenval en de uitwerpselen van zwanen die vaak op het strand te vinden zijn. Mensen met klachten dienen contact op te nemen met de huisarts en te vermelden dat er gezwommen is in water dat met enterokokken is besmet, aldus de provincie.

Zij verwachtten maandag de uitslag van een nieuw monster dat uitwijst of de bacterie is verminderd.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland