kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Lidl zoekt talenten voor nieuwe winkel

HUIZEN - Voor de opening van 25 april heeft Lidl nog 25 medewerkers nodig. De talentenmiddag om nieuw winkelpersoneel voor de vestiging in Huizen te vinden vindt zaterdag 10 maart tussen 13.00 en 17.00 uur plaats in restaurant De Haven van Huizen aan de Havenstraat.

De bouw van de winkel aan de Bestevaer gaat nu hard. Het pand staat en de vloer binnen ligt. Wel wordt er nog hard gewerkt aan de afwerking. 'Binnenkort starten we met stucen en dan komen de plafonds en lampen erin', vertelt Marcel Ganzeboom, hoofd bouw bij Lidl Nederland.

De toekomstige medewerkers komen in een bijzondere supermarkt te werken. Lidl koos voor de bouw van de winkel bij het eigen hoofdkantoor voor een duurzaam pand. Zo komen op het dak zonnecollectoren en wordt de restwarmte van apparatuur zoals koelvitrines opgeslagen in een bron en gebruikt voor de verwarming van het naastgelegen hoofdkantoor.

Bake-off

De winkel krijgt verder wel het bekende Lidl-uiterlijk, met de voornamelijk geel-blauwe inrichting. Nieuw in Huizen is wel de bake-off in de supermarkt. Daar worden broodjes, zoals croissants en pistoletjes, vers afgebakken.

Winkelpersoneel dat in Huizen komt te werken krijgt waarschijnlijk in de toekomst ook de kans om nieuwe concepten uit te proberen. 'We zitten er als hoofdkantoor toch naast, dus dan kunnen we meteen naar beneden lopen om te bekijken of iets werkt', aldus Selma Nederhoed van de afdeling communicatie. Huizen wordt ook een opleidingsfiliaal voor medewerkers uit de regio. 'En ook voor personeel van het hoofdkantoor. Bij Lidl is het namelijk zo dat elke medewerker een periode werkt in de winkel. Ook ik heb het gedaan', vertelt Nederhoed.

Lidl is op zoek naar hulpkrachten en medewerkers voor kassa en het vullen van de schappen. Ook leidinggevenden zijn welkom. Nederhoed: 'Het is niet zo dat we bij Lidl heel strikt omschreven functies hebben. Personeel is juist zo breed mogelijk opgeleid. Iemand is dus kassamedewerker en vakkenvuller tegelijk.' De belangrijkste eis aan het nieuwe personeel is enthousiasme: 'Deze winkel staat naast het hoofdkantoor en is dus het visitekaartje van Lidl Nederland.' Tijdens de talentenmiddag is personeel van Lidl aanwezig om te vertellen wat het werk inhoudt. Ganzeboom kijkt erg uit naar de opening. 'Ik kan niet wachten om eindelijk deze winkel in gebruik te nemen. Dat hoort toch ook bij een hoofdkantoor.'

Voor meer informatie: www.werkenbijlidl.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Stelling
Ik voel me veiliger in de stationstunnel met veiligheidscamera's
Bekijk de resultaten
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland