REGIO |
20 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Nieuwsblad voor Huizen)
HUIZEN - Fotografen gezocht! Voor de vrijwilligersdagen NL Doet in Huizen en de BEL-gemeenten is de Vrijwilligerscentrale op zoek naar fotografen die het leuk vinden alle activiteiten op vrijdag 16 en zaterdag 17 maart vast te leggen.
Op dit moment zijn al 11 klussen in Huizen, 4 in Laren, 6 in Blaricum en 3 in Eemnes aangemeld. De Vrijwilligerscentrale hoopt nu dat een (amateur)fotograaf zich meld om op locatie de klussen en deelnemers vast te leggen. 'Zo kunnen we NL Doet activiteiten in de komende jaren mooi promoten', vertelt Natasja van Bracht van de centrale.
De foto's worden na afloop voor een expositie aangeboden aan de Vrijwilligerscentrale, diverse gemeenten en Rabobank Noord Gooiland. Op dit moment hebben zich al enkele fotografen aangemeld, medewerkers van de Rabobank, maar meer fotografen zijn welkom. Opgeven kan bij de Vrijwilligerscentrale: 5267553 of kijk op www.nldoet.nl.