REGIO |
09 februari 2012
|
reageer
|
Door
Wouter de Wild, dichtbij-meeschrijver
LAREN - Enthousiast als hij is heeft Bert Kremer het weer voor elkaar, Albert Verlinde en Bert waren bij elkaar en het idee ontstond om een mooi kookboekje te maken.....en het is hem gelukt en nu op donderdag 9 februari gaf Bert Kremer 15.000 euro weg
“Met De Smaak van BN heb ik nu toch al mooi 15.000 euro voor drie goede doelen– Stichting Blaka Rosoe, Hospice TrajectumMaastricht en de Stichting Vrienden van Padre Geraldo – opgehaald. En dat is pas een tussenstand, want het boek is nog volop te koop,” zegt Bert Kremer,de cameraman die het initiatief nam voor dit boekje boordevol smultips van bekende Nederlanders die allemaal belangeloos meewerkten. In het bijzijn van onder andere Jan Slagter, Albert Verlinde, Peter Koelewijn, Hans Böhm, Willibrord Frequin en Marco Borsato ‘als plaatsvervanger van Leontine’ overhandigde een trotse Kremer de cheque aan Albert Verlinde, beschermheer van Hospice Trajectum Maas-tricht. Albert Verlinde: “Bert, ik ben trots op je!”
Bert Kremer vond dertig bekende Nederlanders bereid hun keukengeheimen prijs te geven en FC Klap bundelde die smakelijke suggesties in een boek met de eetgewoonten, keukenavonturen, het gezonde leven, goede doelen en favoriete restaurants van de BN’ers. Het boek geeft antwoorden op vragen als: is er leven in de koelkast van Edwin Evers? Voor welk eten kun je Myrna Goossen midden in de nacht wakker maken? Neemt Ronald Koeman een echt sportontbijt? Hoe maakt Leontine Borsato de sukadelappen? Wie heeft een brandblusser nodig in de keuken? Al wel eens een Moorse zalmpizza gegeten? En wat is Gordonaisesaus?
Aan het boekje werkten mee: Willeke Alberti, Hans Böhm, Jeroen van der Boom, Leontine Borsato, Henk Bout, Jaap Buijs, André van Duin, Edwin Evers, Willibrord Frequin, Pieter Goderie, Myrna Goossen, Gordon, Bert Habets, Gerard Joling, Peter Koelewijn, Ronald Koeman, Willem van Kooten, Arend Langenberg, John de Mol Sr., Irene Moors, Han Peekel, Jörgen Raymann, Marijke Shioda-Bresser, Jan Slagter, Humberto Tan, Caroline Tensen, Albert Verlinde, Guus Verstraete en Fons van Westerloo.www.wouterdewild.eu
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 09 februari 2012