REGIO |
02 december 2011
|
32
|
Door
hansroos, dichtbij-meeschrijver
HILVERSUM - Het is niet eenvoudig om in Hilversum een spontaan idee door de bestaande beleidslijnen te krijgen.
Wat als een spontaan idee begon op dichtbij.nl en wat door mij is opgepakt om te kijken in hoeverre dit soort initiatieven een redelijke kans hebben om te slagen, blijkt in de praktijk niet op voorhand onmogelijk!
Jarenlang heeft er achter het station van Hilversum een haringkar gestaan. Succesvol ! en van hoge kwaliteit en met een uitstekende leus: 'Vis van Boor, lekker hoor' ! Snapt iedereen.
Na de verbouwing van het station is Boor verdwenen. Er is een prachtig plein gekomen, maar recente ontwikkelingen wijzen op een beginnende vorm van verloedering vanwege allerlei duistere en rond hangende figuren die onder invloed van teveel drank de boel er niet plezieriger op maken.
Meer activiteiten op dit plein is gewenst zodat het sociale toezicht ook beter wordt.
Met de ondersteuning van in totaal 170 lezers van Dichtbij ben ik het gesprek aangegaan met de Gemeente Hilversum en de NS (eigenaar van het plein)
Beide partijen stonden positief ten opzichte van het plan om op het 'bordes' enige activiteit te gaan ontwikkelen. Zowel de verantwoordelijk wethouder v.Osch als de vertegenwoordiger van de NS staan positief t.o.v. een terugkeer van een haringkar op die locatie. Hulde!
Ik heb er nog wel even op gewezen dat ik er de voorkeur aan geef dat er een bekwame lokale ondernemer wordt gekozen voor die stek. Meteen goed en geen rommelaars.
Kort en goed. Ik heb er alle vertrouwen in dat we binnenkort, als van ouds, haring kunnen happen op het OSP.
vr.gr. Hans Roos
fractie Hart voor Hilversum
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 02 december 2011