WONEN |
28 november 2011
|
reageer
|
Door Viola Demmers, dichtbijredacteur
SCHAGEN - Het nieuwe Entourage Magazine najaar 2011 van Jack Ranke in Schagen is uit. Dat betekent weer gezellig bladeren en rondneuzen. In gedachten zie je dat mooie servies al bij jou op tafel staan en eet je al met dat verassende vormgegeven bestek.
Aangenaam koken
Gezellig samen, met gezin, met familie of vrienden. Misschien heb je weleens samen s’ middags in de keuken gestaan om het diner tot in de puntjes voor te bereiden. Met mooie en praktische keukenattributen die het werken in de keuken tot een zeer aangename bezigheid maken.
Exclusief assortiment
Eigenlijk zou je dat alles in het echt moeten zien. Want kwaliteit en stijl moet je aanraken, voelen, naar je hand zetten. Het Entourage Magazine is dan een handig vertrekpunt, een bezoek aan de Jack Ranke winkel, waar je alles daadwerkelijk kunt bewonderen en kopen, is het logische vervolg daarop. In de winkel vindt je een exclusief assortiment op het gebied van serviesgoed, bestek, kristal, kookartikelen en cadeaus. Niet alleen van de grote, toonaangevende designhuizen, maar ook van, door Jack ranke, zelf ontdekte merken en stijlen. Vaak onalledaags en zeker nog niet nagevolgd. Ook mag je in de winkel een zeer deskundig advies verwachten en wordt je keuze smaakvol ingepakt.
Ontdekkingstocht
Gelukkig is de winkel bij je in de buurt. Maar ga eerst maar eens heerlijk op ontdekkingstocht door dit nieuwe Entourage Magazine, dan ga je binnenkort vast wel naar de winkel. Het Entourage Magazine is volledig te bekijken op de website van Jack Ranke.
Jack Ranke
Gedempte Gracht 20
1741 GC Schagen
Tel. 0224-212315
www.jackranke.nl
-ADVERTORIAL-