UITGAAN & VRIJE TIJD |
03 februari 2012
|
reageer
|
Door
De Helderse Vallei, dichtbij-meeschrijver
DEN HELDER - De zon is onze bron van energie. Alle mensen, dieren en planten hebben de zon nodig om te kunnen bestaan. Daarom vangen we de energie van de zon op om deze te kunnen gebruiken. Wil je wel eens zien hoe dat werkt?
Kom dan een zonnebloem maken die dankzij een zonnecel met motortje draait als hij in de zon staat!Door dit bouwpakket kun je ontdekken hoe leuk zonnestroom kan zijn. Wil jij ook zo’n zonnebloem knutselen? Kom dan op woensdag 22 februari 2012 tussen 14.00 en 15.30 uur naar De Helderse Vallei.
Meld je aan via 0223 612 555 of info@deheldersevallei.nl. De activiteit is geschikt voor kinderen van 6 tot 13 jaar, begeleiding door een ouder/verzorger is handig. Deelname aan de activiteit kost € 4,50 per kind (vrienden van De Helderse Vallei ontvangen € 0,50 korting).
De Helderse Vallei is te vinden aan de Jan Verfailleweg 620 te Den Helder, bij parkeerplaats Donkere Duinen (correspondentieadres: Jan Verfailleweg 9-11). Kijk op www.deheldersevallei.nl voor de openingstijden en meer informatie.