kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Wedstrijdzwemmers heer en meester bij zwemestafette

ANNA PAULOWNA - Ze waren aan de beurt om te winnen....
De triatleten en wedstrijdzwemmers wisselen jaarlijks af wie kampioen wordt.
De triatleten werden dit vorig jaar. Logisch dat de wedstrijdzwemmers nu gingen winnen.... of toch niet?

Als je jaarlijks stuivertje wisselt om het Oude Veer estafette kampioenschap, is het ook leuk om deze traditie te doorbreken. Helaas is het de triatleten tijdens dit jaarlijks terugkerend evenement in zwembad Den Krieck te Breezand niet gelukt. Bij de 10x 100 meter vrijeslag zwemestafette van zwemvereniging Oude Veer waren de wedstrijdzwemmers veel te sterk voor hun tegenstanders. Niet alleen de 10x100 meter wisten zij met gemak te winnen, ook de andere onderdelen schreven zij op hun naam.

Het winnen van de 10x50 meter door de wedstrijdzwemmers was vanzelfsprekend: het ontbrak aan andere tegenstanders. Het nieuwe onderdeel, 4x25 meter onderwaterzwemmen, werd ook door de jonge wedstrijdzwemploeg gewonnen.

De meeste spanning ging zondag 8 januari 2012 uit naar het koningsnummer van de estafette: de 10x100 meter vrijeslag.

De wedstrijdzwemmers namen dankzij hun snelste zwemmer Sebastiaan Inghels de leiding. De triatleten deden er alles aan om hun achterstand goed te maken. Ondanks de top tijden van Robert-Jan Bood (59.6 ) en Wouter Vink (58.3) konden zij niet meer inlopen. De waterpoloploeg die ooit de estafette twee keer wist te winnen, was dit jaar goed op sterkte. Even leek het erop dat zij de triatleten van hun tweede plaats wisten te stoten, maar werden toch derde. De wedstrijdzwemmers bleven 13 seconden van hun estafetterecord, dat zij sinds 1995 in handen hebben.

Na afloop van het evenement was de gezellige nieuwjaarsreceptie in de kantine van het zwembad. De winnende taarten werden door de wedstrijzwemmers met groot genoegen opgepeuzeld.

De uitslagen van de 22e zwemestafette Oude Veer zondag 8 januari 2012:

Junioren estafette 10x50 meter
1.Wedstrijdzwemmen-1 5.56,21
2.Wedstrijdzwemmen-2 6.00,62

Senioren estafette 10x100 meter
1.Wedstrijdzwemmen 10.43,01
2.Triahlon 11.07,55
3.Waterpolo 11.13,10

Junioren estafette 4x25 meter onderwaterzwemmen
1.Wedstrijdzwemmen (Nadine v.d.Pol, Jordy Huiberts, Laurens Zon, Brian Brutsch) 1.27,12
2.Wedstrijdzwemmen (Sanne Scholten, Kim Duineveld, Thimo Adams, Irene Huisman) 1.29,63
3.Wedstrijdzwemmen (Lars Kies, Lotte Scholten, Dave Leijenaar, Stefan v.d.Berg) 1.36,28

Senioren estafette 4x25 meter onderwaterzwemmen
1.Wedstrijzwemmen-1 (Wout Angevare, Sebastiaan Inghels, Bob Ellermeijer, Martijn Groot)1.12,31
2.Waterpolo (Sjaak v.d.Berg, Thijs v.d.Berg, Jaymy de Rijk, Tim v.d.Berg) 1.13,43
3.Wedstrijzwemmen-2 (Ruud Koomen, Arjen Huisman, Koen van Emmerik, Jet Kleine) 1.18.31
4.Triathon (Nancy de Goed, Paul Berbee, Andre v.d.Ploeg, Michael van Brakel) 1.21,34

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 09 januari 2012

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanbevolen leveranciers
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland