kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Feestelijke start bouw woningen plan Groenhof

BREEZAND - In Breezand is vorige week woensdag op feestelijke wijze het startsein gegeven voor de bouw van zestien twee-onder-een-kapwoningen in plan Groenhof. Het project valt op door de landelijke ligging en de royale woningen.

Tijdens het feestelijke samenzijn konden de toekomstige bewoners kennismaken met verschillende betrokkenen bij het plan én met elkaar. De start van de bouw werd kracht bij gezet door een confettikanon. Vervolgens praatten de aanwezigen nog even na onder het genot van een hapje en een drankje.

"We zijn erg blij met ons eerste koophuis," aldus Rob Brouwer (27) uit Breezand, een van de kopers. "Deze woning sluit helemaal aan bij onze wensen. Mijn vriendin Thalina en ik waren al geruime tijd oriënterend bezig met een koophuis. Toen we dit plan zagen, waren we meteen verkocht. Om te beginnen is de prijs voor ons, als starters, erg aantrekkelijk. Daarnaast spreken de huizen met hun jaren-dertigstijl ons aan. Verder zijn de woningen ruim en dat is, zeker met het oog op de toekomst, handig. De woning staat in een jonge, kindvriendelijke wijk en dat is prettig."

De woningen (met een prijs van ? 219.000 vrij op naam) worden gebouwd in twee rechte lagen, waardoor een zee van ruimte ontstaat. Ze beschikken over drie slaapkamers en een ruime zolder. De huizen verrijzen op ruime kavels, beschikken over een royale tuin en zijn via een achterom bereikbaar. Andere voordelen zijn de trap in de hal en de standaarduitrusting met twee wandclosets.

Er zijn nog twee woningen te koop. Meer informatie over het plan en de woningen is verkrijgbaar bij de makelaars Van Lierop Adviesgroep in Breezand (0223-521234) en Jongewaard Meijer Makelaars in Den Helder (0223-612230). Het plan wordt ontwikkeld door Kuin Vastgoedontwikkeling en gebouwd door Aannemingsbedrijf Kuin uit Bovenkarspel. De Wolff & Partners uit Grootebroek tekent voor het ontwerp.

Email
Reageer op dit artikel. 1
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland