kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Grote belangstelling voor scholenreünie Nw-Den Helder

DEN HELDER - Zaterdag 3 maart is er een grote scholenreünie van alle scholen uit het heden en verleden van Nieuw Den Helder. Het evenement wordt gehouden in Hotel Den Helder aan de Marsdiepstraat. Inmiddels hebben zich al vele reünisten aangemeld.

Om welke scholen het gaat, is te veel om op te noemen. Maar denk aan de Beatrix, Jan Ligthart, Marnix, Kohmstamm, Professor de Leeuw, Casimir en de Karel Doormanschool.

De reünie begint om 14 uur met een meet 'n greet en zal langzaam overgaan in een feestavond waarbij de reunie centraal zal blijven staan. De hoofdact van het feest komt voor rekening van de The Stolling Rones, een van de beste tributebands van de echte Stones. Verder een optreden van de Helderse band Wipe Out. Deejay van de avond is Dave Jansen.

Organisator Peter den Haan: "We toveren de zaal om tot een gezellig geheel met zitjes, barretjes, eetkraampjes en een sfeervol podium. Eyecatcher is de Engelse dubbeldekkerbus die is omgebouwd tot bar."

Plaats foto's

Speciaal voor de reunie is er een website in het leven geroepen, scholenreunies.nl waarop je onder meer reacties, aanmeldingen en foto's kunt plaatsen. Deelnemers wordt dan ook verzocht om zoveel mogelijk klassenfoto's in te brengen, maar ook van schoolavonden en schoolreisjes. "Bij voldoende materiaal projecteren we een deel ervan op een groot scherm tijdens de reünie."

Deelname kost 15 euro per persoon en men kan zich opgeven via info@scholenreunies.nl of info@epsproductions.nl, waar ook de foto's naar toegestuurd kunnen worden. Kaartjes zijn verkrijgbaar via epsproductions.nl of aan de balie van Hotel Den Helder en Wienerhof.

Vanaf 22 uur zal de zaal voor een ieder toegankelijk zijn en de entree bedraagt dan 10 euro. Eén en ander indien er op dat moment uiteraard nog kaarten beschikbaar zijn.

Zaterdag 10 maart volgt de scholenreünie voor de Vogelwijk, Visbuurt en Tuindorp, ook in Hotel Den Helder.

Email
Reageer op dit artikel. 1
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland