kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Sleper voor scoutinggroep Aquarius in Dirkshorn

DIRKSHORN - Leerlingen van Tetrix bedrijfsopleidingen in Heerhugowaard hebben de komende maanden hun handen vol: zij gaan een nieuwe sleper bouwen voor waterscoutinggroep Aquarius in Dirkshorn.

De sleepboot van Scouting Aquarius uit Dirkshorn is als gevolg van intensief gebruik versleten en dringend aan vervanging toe. Een sleepboot is voor een waterscoutingclub als Aquarius onmisbaar voor het uitvoeren van haar activiteiten. Met de sleepboot worden de lelievletten naar de diverse kampen door heel Noord-Holland gevaren. De kinderen tussen 7 en 21 jaar beleven onvergetelijke tijden op de diverse kampen en leren daar zeilen, knopen en natuurlijk staat ook het sociale aspect hoog in het scoutingvaandel. Maar de sleper wordt ook gebruikt bij de sinterklaasintocht die de scouts elk jaar verzorgen in Dirkshorn. Voor de leerlingen van Tetrix is dit een machtige klus. Een echte boot bouwen! Hier ontstaat een klassieke win-win situatie, de leerlingen kunnen de geleerde vaardigheden in de praktijk brengen en de scouting krijgt een nieuwe sleper, helemaal naar eigen wens. Woensdag 1 februari heeft de feestelijke ondertekening plaatsgevonden van het convenant tussen Tetrix bedrijfsopleidingen en Scouting Aquarius.

Punt van zorg

Het materiaal om de sleper van te bouwen kost veel geld. Het ontbreekt de scoutingclub nog aan voldoende financiële middelen om ál het materiaal voor de sleper te bekostigen. Er is in de afgelopen jaren wel flink gespaard, maar een nieuwe sleper kost dan ook nogal wat. De scoutingclub is nu op zoek naar fondsen en bedrijven die willen investeren in dit mooie project. Geïnteresseerde bedrijven en fondsen kunnen contact opnemen met de leden van de slepercommissie, Jorinde Mühren-Nierop (06-30863427 of info@scoutingaquarius.nl)

Email
Reageer op dit artikel. 1
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland