kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Family viert 25-jarig jubileum Rob van der Eng

HEEMSKERK - "Schoof je vijfentwintig jaar geleden een frikadel, kroket en een patatje over de toonbank, nu is er meer afwisseling. Wat we serveren is luxer en gezonder", vertelt Rob van der Eng(44).

Hij heeft al die veranderingen de afgelopen kwart eeuw meegemaakt in Cafetaria Family voorheen Henk Schram, Kerkplein 4. Maandag 13 februari is er een receptie voor hem.

Van der Eng startte bij de toenmalige eigenaar Henk Schram. "Via een uitzendbureau kwam ik aan het adres. Na een sollicitatiegesprek van tien minuten in de keuken kon ik de volgende dag, dat was 13 januari 1987, al beginnen. Ik ben er nooit meer weggegaan", vertelt de jubilaris.

Opleiding

De jubilaris genoot de opleiding voor kok en kelner en volgde tevens een scholing in het bakken van brood en het maken van banket. Over zijn werkkring is hij klip en klaar

"Het is hier gezellig en we hebben een leuk team", verklaart Van der Eng het feit dat hij er altijd is gebleven. Terugblikkend op al die jaren is de dag dat zijn latere vrouw de cafetaria binnenstapte een belangrijk hoogtepunt voor hem geweest.

Vaste waarde

Inmiddels is de jubilaris al acht jaar de rechterhand van Sander Koenekoop, die het bedrijf van Henk Schram overnam. De nieuwe eigenaar maakt er de onderneming 'Cafetaria Family' van met bediening aan tafel, menu's en catering. Over werknemer Van der Eng is Koenekoop kort maar krachtig: "Hij is voor mij een vaste waarde in het bedrijf. Je kunt altijd op hem terugvallen".

Maandag 13 februari is er tussen 18:00 uur en 22:00 uur een receptie in Cafetaria Family. Die dag is een kroketje een 'kwartje' net als 25 jaar geleden.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland