ZAKELIJK |
13 december 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Bert Westendorp (Nieuwsblad voor Castricum)
CASTRICUM - Per 1 januari 2012 is het een feit, Henk en Marion Stengs doen hun groentewinkel aan de Burgemeester Mooijstraat over aan Wesley Meijnckens uit Haarlem.
Meijnkens is een jonge ondernemer die altijd heeft gedroomd van een eigen groente en fruit speciaalzaak. De kersverse ondernemer is geboren en getogen in Haarlem, en vanaf zijn zestiende tot zijn 23e jaar altijd in de horeca als kok werkzaam geweest.
Sinds drie jaar is hij werkzaam bij een groente- en fruit speciaalzaak in Heemstede. Deze zaak heeft in 2011 de derde plaats behaald in de strijd om de beste groentespeciaalzaak van Nederland. Op de finaledag hebben zij de eerste prijs voor het maken van smoothies en de eerste prijs voor vakkennis in de wacht gesleept.