kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Europaplein in actie voor Voedselbank

HEEMSKERK - Winkelcentrum Europaplein houdt deze decembermaand actie voor de Voedselbank. Zij geven daarmee de mensen een steuntje in de rug die het in deze tijden extra zwaar hebben.

Op zaterdag 17 december, tijdens de Kerstmarkt, zal er in het winkelcentrum een tafel van de Voedselbank komen te staan, waar iedereen die dat wil, producten kan inleveren. De Voedselbank maakt daar dan weer pakketten van. Ook winkeliers stellen goederen beschikbaar voor dit goede doel. Het hoeven niet altijd grote hoeveelheden te zijn; kleine beetjes helpen ook.

Vrije tijdsbesteding

In de buurt van het Europaplein wonen al 150 gezinnen die afhankelijk zijn van een voedselpakket van de Voedselbank. En juist in de kerstperiode proberen vrijwilligers er alles aan te doen om een mooi pakket te kunnen maken. De actie in samenwerking met de Voedselbank loopt via Lifestyle Centrum IJmond, want een aantal vrijwilligers van de Voedselbank sport daar; Meike, Wiebe en Reina.

Zo doneert Lifestyle Centrum IJmond, kleinschalig fitnesscentrum voor jong en oud, het kleinigheidje dat trouwe bezoekers krijgen als dank voor het bezoek aan de sportschool. Dit jaar zal het bedrag, dat hier normaal gesproken voor wordt uitgegeven, omgezet worden in een kerstbrood voor de Voedselbank. Daarnaast zal LCIJ haar klanten vragen ook een donatie te doen in de vorm van houdbare boodschappen om ook de mensen die het heel krap hebben een paar leuke feestdagen te bezorgen.

Voelt u zich ook geroepen om iets te doneren voor de voedselbank in de vorm van boodschappen? Dan bent u welkom om dat bij LCIJ in te leveren. Alle kleine beetjes helpen is ons motto, dus schroom niet en kom langs. Pakje koekjes, een blik soep etc. zorgen al voor blijdschap in veel gezinnen. Lifestyle Centrum IJmond, Europassage 3, op het Europaplein achter de chinees. Zie voor openingstijden www.lcij.nl

Email
Reageer op dit artikel. 1
1 REACTIE TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland