WONEN |
05 januari 2012
|
reageer
|
Door judith van pietersom, dichtbijredacteur
IJMUIDEN - De Kleine Verhuizer is een jong bedrijf in IJmuiden. Het bedrijf verzorgt voor al hun klanten een snelle, flexibele en een scherp geprijsde verhuizingen, zonder zorgen.
Verhuizingen
In 1996 startte George Bart, voormalig eigenaar van het Waterlooplein (tweedehands meubelzaak) met een unieke verhuisservice: het transport van één of meerdere meubelstukken door middel van een bestelauto. Deze formule bleek succesvol te werken en al snel steeg de vraag naar deze verhuisdienst en allengs de vraag naar volledige verhuizingen. In 2000 kreeg de bestelwagen gezelschap van een verhuisbus met een laadvermogen van ongeveer 25 m3 zodat ook volledige verhuizingen kunnen worden uitgevoerd.
Meerdere markten thuis
De kleine Verhuizer is van meerdere markten thuis. Het bedrijf is gespecialiseerd in seniorverhuizingen en het aanbieden van opslag. Door de aankoop van een nieuwe vrachtwagen in 2011, zijn nu ook verhuizingen van 30 - 50 m2 mogelijk. Ontruimingen en opleveringen van een woning, is De Kleine Verhuizer ook niet vreemd.Ook kan er overtollige huisraad worden afgevoerd of een specifiek meubelstuk worden verhuisd.
De Kleine Verhuizer
Rondweg 2A
1976 BW IJmuiden
Tel. 0255 – 53 75 32
www.kleineverhuizer.nl
-ADVERTORIAL-