WONEN |
30 september 2011
|
reageer
|
Door Viola Demmers, dichtbijredacteur
IJMUIDEN - De Houtrotspecialist is een speciale onderneming van Timmer- en onderhoudsbedrijf De Meer in IJmuiden. Het bedrijf heeft vele jaren ervaring op het gebied van houtsanering, herstel, onderhoud en preventie. De enthousiaste medewerkers hebben allen reparatiecertificaten op zak (zoals Repair Care, Renovaid, Sigma Coatings en Kurvast). Bij De Meer is je geveltimmerwerk in uitstekende handen.
Houtrot bij de bron aanpakken
Houtrot kan overal voorkomen. Gelukkig schrikt de Houtrotspecialist nergens voor terug: het bedrijf behandelt alle kozijnen. Dankzij jarenlange ervaring en grondige aanpak heb je gegarandeerd lang plezier van het herstelde gevelwerk. Alleen door houtrot bij de bron aan te pakken kan een duurzaam resultaat geleverd worden.
Voorbeelden van behandelingen
Een voorbeeld van houtrotbestrijding is dat de Houtrotspecialist bij een monumentaal pand de verrotte dorpels heeft vervangen. Deze waren verrot door de zinkafdekking. De Houtrotspecialist heeft de rotte delen vervangen door nieuwe merantidelen, deze van grondverf voorzien en nieuwe loodslabben geplaatst. In totaal moesten 27 dorpels (deels) worden vervangen. Voor deze en andere grote opdrachtgevers werkt het bedrijf volgens 100 procent opname, waarbij de Houtrotspecialist zelf opneemt. Een ander voorbeeld is dat in een kozijn het verbindingselement was gaan rotten door roestige spijkers. De Houtrotspecialist heeft het rotte hout weggenomen en de spijkers verwijderd. Vervolgens heeft het bedrijf duurzame epoxypasta gebruikt en een nieuwe dorpel geplaatst, waarna het raamkozijn weer als nieuw was.
Andere diensten
Houtrotspecialist De Meer kan je, naast houtsanering, ook met andere werkzaamheden van dienst zijn. Het bedrijf heeft immers vele jaren ervaring op het gebied van glas- en timmerwerk. Zo maakt het timmergedeelte van het bedrijf zelf ramen en kozijnen en zet of vervangt het bedrijf allerlei soorten glas. Ook voor het vervangen van boeilijsten of draaiende delen en het maken van wanden en plafons (metal stud) en kitwerk (in zowel natte als droge ruimtes) ben je bij De Meer aan het juiste adres. Daarnaast heeft het bedrijf veel ervaring met het intern aanpassen en verbouwen van woningen (mutatiewoningen). Indien gewenst werkt het bedrijf op projectbasis, zowel voor particulieren als voor woningbouwcorporaties en andere bedrijven.
Timmer & Onderhoudsbedrijf De Meer
Zandvoortstraat 56
1976 BN IJmuiden
Telefoon:0255 511622
www.de-meer.eu
-ADVERTORIAL-