WIJK AAN ZEE - Het duo Roos Faas (zang) en Bas Kisjes (contrabas) treden zaterdag 20 maart samen op met het Themakoor in de Dorpskerk. Het concert begint om 20 uur.
Een deel van het programma wordt door het duo Roos en Bas verzorgd, het andere deel door het koor. Het Duo zingt jazz, het koor klassiek. Werk van Mozart, Bach Rachmaninof, Fauré maar ook een stuk uit de mis van cabaretier Herman Finkers.
Roos Faas en Bas Kisjes zijn eerder te horen geweest in Sonnevanck en in Bistro 1618. Als duo met alleen contrabas en zang waren zij in Wijk aan Zee alleen te horen tijdens huisconcerten. Het Themakoor is een door de tijd geschaafd koor.Vroeger in de tijd van hun jeugd vormden zij het jongerenkoor in de Odulphuskerk. Het zingen bracht de koorleden zo dicht bij elkaar dat zij nooit zijn opgehouden met zingen. Buiten de Odulphus kerk treedt het koor niet vaak op.Toegang vrij, na afloop collecte.