HEEMSKERK - Zaterdag 6 maart gingen de meiden van ADO’20 ME 1 al vroeg op pad om uit te spelen tegen de meiden van SV De Rijp. Dit was de tweede wedstrijd in de voorjaarscompetitie. Het weer was koud en er stond een stevige wind. De meiden van Ado’20 uit Heemskerk keken de eerste helft tegen de zon in. Het meidenteam ME 1 begon de wedstrijd met in de voorhoede Lise Raats, Claudia Beentjes en in de spits Romy Blok.
Blok probeerde meteen aan te vallen op het doel van de tegenstander. De meiden van SV De Rijp gingen meteen in de tegenaanval. Amber Buitenhuis wilde vandaag scoren en deed diverse keren een goede aanval, het lukte haar echter niet om het doel te bereiken. Hoewel de meiden van SV De Rijp wat meer kansen hadden, lukte het beiden teams niet om te scoren. Nanda Röling stond haar dametje als keepster en gaf aanwijzingen als de tegenstander vrij stond. Alleen Röling had ook mazzel dat de bal een keer tegen de paal en over het doel ging.
Halverwege de eerst helft zakte de voorhoede van Ado’20 in. De achterhoede, bestaande uit Amber Buitenhuis, Sanne de Wit en Emma Bruinenkool vingen dit goed op. Met rust was het 0-0. Tijdens de rust kregen de meiden van Ado’20 een peptalk van de coach en de meiden gingen weer fris beginnen. Pam Raats, Claudia Beentjes en Lise Raats probeerden weer aan te vallen. Zij konden moeilijk langs de goede verdediging van SV De Rijp komen. Romy Blok had last van een blessure en had moeite stand te houden in de spits. Sanne de Wit nam dit gedeeltelijk van haar over. Met een mooie aanval van Amber Buitenhuis en goed samenspel kreeg Sanne de Wit de kans te scoren voor Ado’20.
De voorhoede van Ado’20 zakte weer in, waardoor de meiden van de achterhoede hard moesten werken om het doel te verdedigen. De meiden van SV De Rijp gaven niet op en bleven keer op keer aanvallen. Emma Bruinenkool kon het allemaal niet meer belopen en er ontstonden gaten in de verdediging van Ado’20. De meiden van SV De Rijp kwamen vrij te staan en wisten - ondanks dat Nanda Röling in de goede hoek zat - te scoren. De meiden van Ado’20 hebben hun best gedaan en het was een leuke wedstrijd om naar te kijken. Eindstand: 1-1.