SPORT |
20 december 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Nieuwsblad de Kennemer)
HEEMSKERK - De vrouwenselectie van DSS heeft de laatstewedstrijd van dit jaar gewonnen. Zaterdagavond werd in een goede wedstrijd, na een 17-10 ruststand, Foreholte met 34-20 verslagen.
Begin september werd DSS nog met 40-26 aan de kant gezet door de ploeg die momenteel een vijfde plek bezet en kampt met een aantal blessures. De laatste wedstrijd van 2011 waren de rollen omgekeerd en walste DSS, nummer elf op de ranglijst, over een gehavend Foreholte heen.
Vooraf was de ploeg uit Voorhout geanalyseerd en de Heemskerkse vrouwen wisten hoe ze Foreholte konden bestrijden; veel druk richting doel en lopen zonder bal was de opdracht van trainer Alex Vaassen. Dit werd uitstekend opgepakt. Foreholte begon twijfelend, maar DSS gaf meteen vol gas. Er kwam veel druk vanuit de 'opbouwrij', maar ook Melissa Meijland was vanuit de hoek niet af te stoppen. Keepster Linda de Ree deed hier nog een schepje bovenop door een aantal fraaie reddingen en mooie breaks. Zodoende stond er met rust al een ruime voorsprong van 17-10 op de borden.
Waar DSS de vorige wedstrijden moeite had de voorsprong te behouden, was dit nu geen enkel probleem. De tweede helft werd begonnen, zoals de eerste helft was geëindigd. Er werd meteen weer vol overtuiging een overtal situatie uitgespeeld. Hierdoor kon Alex Vaassen iedereen inzetten vanavond. Foreholte was niet meer in staat om tegengas te geven, zelfs een aantal keer balverlies van de thuisploeg hinderde de stand niet. De tweede helft werd met dezelfde cijfers gewonnen als de eerste; eindstand 34-20. Belangrijke punten want DSS schuift meteen door naar de achtste positie op de ranglijst.
Met kerst en oud & nieuw wordt er niet gespeeld in de eerste divisie. Vrijdag 7 januari speelt DSS de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar tegen Bentelo.