kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Ruim miljoen Nederlanders doen mee aan Burendag, jij ook?

1 / 1
zoom out

Samen met je buren een bijdrage leveren aan een leukere, socialere én veiligere buurt. Je kunt bijvoorbeeld de buurt opvrolijken met nieuwe bloemen, struiken en boompjes. Of wat dacht je van een straatfeest met aansluitend een barbecue. Sinds 2006 organiseren Douwe Egberts en het Oranje Fonds de nationale Burendag. Het is een dag waarop je gezellig met je buren samenkomt en iets goeds doet voor en met elkaar. Op 22 september is het weer zo ver; Burendag is dan ook bij jou in de buurt.

Doel van de Burendag is om het niet alleen je eigen huis, maar ook de rest van de buurt gezellig te maken. Dat doe je niet alleen, maar samen met de mensen uit jouw straat.

Activiteiten tijdens voorgaande jaren
Vorig jaar bracht de feestdag, initiatief van het Oranje Fonds en Douwe Egberts, meer dan één miljoen buren bij elkaar. Ruim 20.000 activiteiten gaven de buurt een gevoel van thuis. Sommigen organiseerden een wandelpuzzeltocht, terwijl anderen een spelletjesmiddag hielden voor jong en oud. Ook was er een buurt die vorig jaar vlotten ging bouwen om een feest op het water te realiseren! Wat je doet maakt in principe niet uit, het gaat er uiteindelijk om dat je een gezellige dag met de buurt beleeft, op wat voor manier dan ook.

Doe ook mee!
Lijkt het je ook leuk om met de straat waarin je woont een leuk evenement te organiseren? Stuur dan je idee op via het aanmeldformulier en stuur deze vóór 1 september naar het Oranje Fonds, Postbus 8555, 3503 RN in Utrecht. Voor een goed idee kun je maximaal €500,- ontvangen om te besteden aan je event.

Kijk voor meer informatie op de website van Burendag. Daar vind je tevens een handige ‘toolkit’ om een leuk idee op papier te krijgen.

De reactiemogelijkheid onder dit artikel is gesloten.

Email
119 REACTIES TOT NU TOE
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Stelling
Burgemeester Van Leeuwen moet opnieuw voor 6 jaar benoemd worden
Bekijk de resultaten
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland