kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Beautyschool bij Mooi van den Haak

CASTRICUM - "Omdat we geloven dat iedereen mooi kan zijn, hebben we een eigen en unieke Beautyschool ontwikkeld waar iedereen aan mee kan doen. Je leert er alles over je eigen huidtype, wat de beste verzorging is, en welke make-up het best bij je past." Mooi van den Haak in Castricum wil iedereen helpen nog mooier te worden. Daarom kan iedere klant meedoen aan de populaire Beautyschool van Mooi.


Leer alles over huidverzorging en make-up
De persoonlijke aanpak van Mooi draait om luxe en aandacht. Meerdere keren per week wordt er in de winkel een unieke Beautyschool georganiseerd. Tijdens deze speciale workshops leer je alles over jouw eigen huidtype en wat jouw optimale verzorging is voor overdag en voor 's nachts. Ook laten ze zien welke make-up het beste bij je past en hoe je dit zelf kan aan aanbrengen.

Twee uur lang tijd voor jezelf, waarbij je alle producten zelf kunt proberen en alles kunt vragen wat je altijd al hebt willen weten. Mooi nodigt je graag uit om een Beautyschool te komen volgen van jouw favoriete merk.

Maak een afspraak
Het kost maar 7,50 euro om een Beautyschool te volgen. Op je aankopen direct na het volgen van een Beautyschool ontvang je 7,50 euro korting. Eigenlijk is de Beautyschool dus geheel gratis! De groepjes bestaan uit maximaal 4 personen, zodat je verzekerd bent van aandacht en persoonlijk advies.

Klik hier om direct een afspraak te maken.

Mooi van den Haak
Geesterduin 54,1902 EL Castricum
Tel: (0251) 671561
www.mooiparfurmerie.nl


-ADVERTORIAL-

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen winkelnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanbevolen leveranciers
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland