kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Bij Stormvogels IJmuiden

IJMUIDEN - Stormvogels bestaat 80 jaar en dat zullen ze in Kennemerland en IJmond weten ook. Enthousiast start het team van de Nissan en Suzuki dealer in IJmuiden met de grandioze Jubileumshow. Een dubbel jubileum want niet alleen automobielbedrijf Stormvogels viert de tachtigste verjaardag. Ook is men 40 jaar Datsun/Nissan dealer.

Dat een feest gepaard gaat met jubileumaanbiedingen en festiviteiten is duidelijk. Er valt de komende dagen heel wat voordeel te scoren op de IJmuiderstraatweg. Tijdens de show worden alle Nissan modellen met 5 jaar garantie aangeboden. Er is veel extra voordeel bij de aankoop van een Nissan, Suzuki of occasion tijdens de showdagen. De Nissan Micra kent momenteel de 50/50 financieringsactie. Dat betekent 50% aanbetalen bij aankoop en 50% over twee jaar betalen. En voor die financiering wordt 0% rente berekend. Op de Nissan Note wordt momenteel 1500,00 euro korting geboden. De nieuwe Nissan Juke is er in een speciale Jubileumaanbieding. Er zijn vele vormen van zeer aantrekkelijke financieringsaanbiedingen zowel voor de Nissan als Suzuki modellen. Wie een occasion zoekt komt deze week bij Stormvogels volledig aan zijn trekken.

De Jubileumshow b ij Stormvogels wordt op donderdag 15, vrijdag 16 en zaterdag 17 december gehouden. Donderdag is het bedrijf tot 20.00 uur geopend.

Bezoekers aan de show worden extra verwend. Zo is er drie dagen lang een kaasproeverij verzorgd door Nederlands beste kaaswinkel L'Amuse uit Santpoort. Een winkel vol heerlijke kerst kaasspecialiteiten.

De lekkerste soorten nemen ze mee naar de showroom. Terwijl EP Tol uit IJmuiden de bezoekers verrast met het nieuwste beeld 3d TV en geluidsapparaat wordt dat dubbel smullen geblazen.

Tachtig jaar geleden begon Stormvogels met bus vervoer. Een prototype uit deze tijd staat elke dag vanaf 13.00 uur voor de ingang. Bezoekers kunnen instappen wanneer ze willen en krijgen een bijzonder rondje sight seeing door IJmuiden aangeboden.

Als dank voor het bezoek biedt Stormvogels de bezoekers ook graag een kaasje en de nieuwe handige kalender aan. Wie zich wil oriënteren voor een nieuwe auto moet donderdag, vrijdag of zaterdag beslist even bij Stormvogels aan de IJmuiderstraatweg zijn geweest.

Tijdens de showdagen wil gastheer Ebert Wilmink de vaste relaties graag voorstellen aan de nieuwe directeur René Veen en verkoopleider Maarten de Koning.

Email Reageer op dit artikel. 0
reacties
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen autonieuws
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland