ETEN & DRINKEN |
02 december 2011
|
reageer
|
Door judith van pietersom, dichtbijredacteur
BEVERWIJK - Visservicediensten De Zeester viert Kerst niet alleen met luxe visschotels. De etalage van de winkel zal een klein kerstdorp gaan krijgen, wat zeker de aandacht zal trekken tijdens de kerstinkopen. Sinds 30 oktober is de winkel elke zondag geopend, zodat je er nog vaker terecht kan voor verse vis.
Lemax
Eigenaar Dick Valk is een echte hobbyist als het om Lemax gaat, bekend van de kleine kersthuisjes en dergelijke. Tijdens Kerst zal de eigenaar vaker in de winkel te vinden zijn, waardoor hij minder tijd voor zijn hobby overhoudt. In de winkel zal Dick Valk heerlijke visschotels maken, waarmee jij je familie/vrienden kan verrassen tijdens het kerstdiner.
Dorp in etalage
Dick Valk en zijn vrouw hebben een grote passie voor deze hobby, welke maar twee maanden per jaar uitgevoerd kan worden. Ze bezitten een Lemax-dorp, welke een oppervlakte heeft van bijna zes vierkante meter. “Als ik het dorp niet thuis kan opzetten, komt het dorp maar naar de winkel toe”, moet eigenaar Dick Valk gedacht hebben. Zo geschiedde en het dorp zal gaan pronken in de etalage van De Zeester. Naast het dorp zal er ook een kermis te bewonderen zijn en kan iedereen, zowel buiten als binnen, genieten van het vrolijke schouwspel. Kom dus zeker tijdens deze feestmaand een kijkje nemen.
Visservicediensten De Zeester
Kloosterstraat 14
1941 BP Beverwijk
Tel. 06 – 12 62 47 60
www.visservicedienstendezeester.nl