WINKELEN |
17 oktober 2011
|
reageer
|
Door Diane Intres, dichtbijredacteur
IJMUIDEN - Vanaf 10 oktober startte de Gall & Gall van Setten winkels in Santpoort - Noord en IJmuiden met de verkoop van een breed assortiment onder het spiksplinternieuwe huismerk. Het gaat hierbij om ruim 40 producten op het gebied van wijn en sterke drank met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
"Van huiswijn, huiswhisky, huisrum en huislikeuren tot huisport, huissherry en huisfrizzante, het is allemaal verkrijgbaar onder ons nieuwe, herkenbare en betrouwbare huismerk.", aldus de Gall & Gall franchisenemers, de familie van Setten.
"Het Gall & Gall huismerk maakt het makkelijker om zelf een betaalbare fles te kiezen. In de loop van de tijd zal deze lijn verder worden uitgebreid. Een primeur want Gall & Gall is de enige drankenspeciaalzaak in Nederland met zo'n breed huismerkassortiment.", zegt de familie van Setten trots.
43 suggesties
De nieuwe Gall & Gall huismerklijn omvat 43 lekkere en voordelige suggesties van het huis. De producten zijn te herkennen aan een opvallend etiket in verschillende metallic kleuren voorzien van glaasjes die staan voor de verschillende soorten producten. Op het etiket staat prominent het beeldmerk van Gall & Gall en de handtekening van grondlegster van het bedrijf: Maria Gall. Zij was degene die in 1884 aan de wieg stond van het huidige Gall & Gall.
Met de introductie van het nieuwe huismerk grijpt Gall & Gall terug naar de geschiedenis én de kwaliteit waar deze oer-Hollandse drankenspeciaalzaak – na 127 jaar! – nog steeds voor staat.
Gall & Gall van Setten
Hagelingerweg 61
2071 CA Santpoort-Noord
Tel. 023-5490580
Plein 1945 nr. 49
1971 GC IJmuiden
Tel. 0255-514656
www.gallengallvansetten.nl
-ADVERTORIAL-