kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Betere busverbinding Heinenoord en Maasstad Ziekenhuis

HEINENOORD - De Arriva-bussen in Hoeksche Waard gaan vaker rijden naar het Maasstad Ziekenhuis en station Lombardijen in Rotterdam. De extra ritten van buslijn 163 rijden ’s avonds en in het weekend tussen busstation Heinenoord en het Station Lombardijen in Rotterdam.

Momenteel rijdt lijn 163 alleen overdag en doordeweeks. Omdat het ziekenhuis ook ’s avonds en in het weekend bezoekuren heeft, werd een directe busverbinding met de Hoeksche Waard door reizigers erg gemist.
 
Nieuwe tijden
Lijn 163 rijdt ’s avonds ieder half uur, op zaterdagmorgen ieder uur, op zaterdagmiddag en -avond ieder half uur en op zondag ieder uur. De laatste vertrekmogelijkheid vanaf de halte Lombardijen richting de Hoeksche Waard is op maandag tot en met zaterdag om 20.31 uur en op zondag om 21.00 uur.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland