kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Codes zenden met eigen mast

RIDDERKERK - Scouts van Scouting Sint Joris nemen zelf plaats achter de microfoon en praten met scouts ut binnen- en buitenland.

Zaterdag hebben de kinderen tijdens het internationale evenement Jamboree On The Air (JOTA) en het Jamboree On The Internet (JOTI) wereldwijd contacten gelegd via radio en internet. Wereldwijd deden meer dan 500.000 Scouts mee. Voorafgaand aan de JOTA werd door de Scouts op het eigen terrein met hout en touw een toren met mast gebouwd van circa 13 meter hoog, met bovenin de antenne. Ondanks dat Scouting Sint Joris dit jaar alleen een binnenlandzender had werd toch nog een verbinding gelegd met het buitenland. Dat kon wel gewoon in het Nederlands, want de verbinding die tot stand werd gebracht was met een Scoutinggroep uit Antwerpen. Ook dit jaar zijn enkele Scouts weer voor hun Jota insigne gegaan. Daarvoor moeten ze onder meer het morsealfabet en het spelalfabet kennen. (Foto: Roel Dijkstra)

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland