kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Zuiver fysiek bij Zuiver-Yoga

HOOFDDORP - Eind vorig jaar is Nicole van Balen (37), oprichtster van de dansschool Dance & Ballet Company, begonnen met het geven van yogalessen onder de naam Zuiver-Yoga.

Vijf jaar geleden startte ze de yoga docentenopleiding bij Saswitha Opleiding te Bilthoven. 'Het is de oudste yoga- en wijsbegeerteopleiding van Nederland. Je leert er onder meer ademtherapie en ayurvedische massage', legt Van Balen uit. Na twee jaar haalde ze haar praktijkdiploma om zich daarna verder te verdiepen. 'Mensen kijken vaak als ze zich ergens voor opgeven naar de meest gunstige afstand, dag en prijs, en vergeten kwaliteit. Bij yoga gaat het dieper.'

In haar lessen doet ze geconcentreerde oefeningen zonder muziek. 'Het is heel erg basis, zo doe je yoga, dus geen meditatie, kaarsjes en wierook. Het is zuiver fysiek, niet spiritueel en er is geen muziek. Muziek kan je meeslepen in een bepaalde gedachtegang, terwijl juiste concentratie erg belangrijk is bij yoga. Zuiver-Yoga is bedoeld voor mensen van nu, met een 'doe maar normaal'-mentaliteit.'

De lessen vinden op de dinsdag- en woensdagavond plaats en de kosten zijn 100 euro voor tien lessen. Van Balen gaat verder: 'Instromen op verschillende niveaus is mogelijk. De lessen zijn voor volwassenen en het zijn kleine groepjes, maximaal tien personen. Met de oefeningen werk je bijvoorbeeld aan een betere ademhaling of ze helpen je over je faalangst heen.'

Op de dinsdagavond vindt er in de studio aan de Wijkermeerstraat 20 ook zwangerschapsyoga plaats. 'Hierbij staan kracht, concentratie en ontspanning centraal tijdens de zwangerschap, de bevalling en de periode daarna. Meer informatie: www.zuiver-yoga.nl of 06- 55158298.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland