kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Culinair ieder jaar soepeler

HOOFDDORP - Het is feest op het Burgemeester Van Stamplein. Voor de vijfde keer op rij heeft de organisatie van Haarlemmermeer Culinair deze locatie uitgekozen om de Hoofddorpse bevolking kennis te laten maken met restaurants uit Hoofddorp en omgeving. Voor enkele euro’s kunnen bezoekers zich te goed doen aan de hapjes en drankjes die de restaurants voor deze gelegenheid op tafel toveren.

Hoewel de deuren vrijdag al om 16.00 uur openden, verzorgde wethouder Arthur van Dijk om 18.00 uur de officiële opening. 'Het is weer tijd voor de restaurants om te laten zien wat ze in huis hebben', verkondigde hij. Met een ruk aan het touw opende zich een grote champagnefles gevuld met heliumballonnen, als teken dat Haarlemmermeer Culinair 2011 officieel van start kon gaan.

Dit jaar presenteren acht restaurants zichzelf en hun keuken. Diana Auer, mede-eigenaresse van restaurant L’Hirondelle: ‘Het fijne aan dit evenement is dat de drempel erg laag ligt. Jong en oud, iedereen is welkom. L’Hirondelle staat bekend als een restaurant voor zakenlunches. Hier kunnen wij aan het niet-zakelijke deel van Hoofddorp laten zien dat iedereen bij ons welkom is.’


Een nieuwkomer dit jaar is Bar Bistro Joseph. Het restaurant is al drie jaar gevestigd in het centrum, maar dit jaar is besloten de stap naar Haarlemmermeer Culinair te zetten. ‘Op deze manier maken veel mensen gemakkelijk kennis met het restaurant en het eten,’ vertelt eigenaar Jos Bölte. De organisatie van Haarlemmermeer Culinair, de Junior Chamber International Haarlemmermeer, zorgt voor onder andere het terrein, water en licht en de tenten voor de restaurants. Het meubileren en aankleden van de tenten wordt aan de restaurants zelf overgelaten. Bölte: ‘Het is heel leuk om aan dit evenement mee te werken, maar het organiseren valt nog niet mee. We hebben zes weken hard gewerkt om alles op tijd af te krijgen.’


Pascale Meij, mede-eigenaresse van restaurant Le Paddock, kan erover meepraten. ‘Vooral de eerste keer meedoen kost veel tijd. Wij doen nu voor de vijfde keer mee en we merken dat de organisatie ieder jaar soepeler loopt. Je groeit als ware in het evenement. Ook de organisatie door de Junior Chamber International Haarlemmermeer verloopt steeds beter. Zij verdienen een dikke pluim voor hun aanpak.’ Dat Le Paddock ieder jaar weer verschijnt op Haarlemmermeer Culinair heeft een reden. ‘Het is heel gezellig, ook tussen de restaurants onderling. Ons restaurant zelf blijft tijdens de proeverij ook open, en het personeel staat ieder jaar weer te trappelen om op het plein mee te mogen helpen. De combinatie tussen muziek, eten en de gezellige drukte zorgt voor de perfecte sfeer.’


De andere restaurants die dit jaar meedoen aan Haarlemmermeer Culinair zijn Japans restaurant Senbazuru, de Hoofddorpse Arabian Lounge, Brasserie Muse A Muse, het Heemsteedse restaurant Cozy en Bar-steakhouse d’ Oude Molen uit Nieuw-Vennep. Haarlemmermeer Culinair is nog te bezoeken tot zondag 22.00 uur.

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland