SPORT |
05 februari 2012
|
reageer
|
Door Witte Weekblad
NIEUW-VENNEP - De korfballers van Kios hebben de uitwedstrijd bij DVS met 15-11 verloren.
Na een achterstand van 6 – 2 met de rust, zagen de Vennepse korfballers kans via negen doelpunten in de tweede helft een, volgens coach Imre Kaptein, heel ander gezicht te laten zien. Aangezien DVS uit Hendrik Ido Ambacht er ook negen ingooide, bleef het verschil vier en werd de uitslag dus 15–11 voor de thuisploeg.
Kaptein: 'We begonnen heel fris en leuk te korfballen, helaas zonder te scoren. DVS echter vond de korf wel en na 12 minuten keken we tegen een 3-0 achterstand aan alvorens Aad Witteman de eerste strafworp mocht nemen en raak schoot. Tot 4-2 ging het aardig, maar omdat we de laatste 10 minuten van de eerste helft mentaal wegzakten, zaten we toch verslagen in de kleedkamer met een 6-2 ruststand. Ik heb alleen maar gehamerd op het feit dat we het samen moeten doen. Knokken voor elkaar en met elkaar. Niet mopperen maar opbeuren. Niet klagen maar zeggen hoe je het wel wilt.
In de tweede helft zag ik een heel ander Kios. We scoorden gelijk de 6-3 en we begonnen vrij te ballen. Via 8-4 werd het 10-4. Toch bleven we lekker spelen en dat leidde tot een inhaalrace. Tot 12-10 kwamen we terug maar toen vond DVS het genoeg. We kregen moeilijk vat op, met name, een heer en een dame die respectievelijk 6 en 5 goals maakten.
Via 14-10 en 15-10 was de wedstrijd gespeeld. Robin Hulsbos schoot tot slot nog vanaf de middenlijn de 15-11 binnen. Een leuke frisse tweede helft en hopelijk een opstekertje in een moeilijke periode.'
Zaterdag speelt Kios om 19.00 uur tegen koploper Achilles uit Den Haag.