SPORT |
30 januari 2012
|
reageer
|
Door Witte Weekblad
NIEUW-VENNEP - De volleybalvrouwen van VHZ hadden vrijdag weinig moeite met Amstelveen
2. In de Estafette was het wel verrassend dat het laaggeplaatste
Amstelveen de tweede set mocht winnen. Daardoor werd het een 3-1
overwinning.
Met Mirjam Bel als vervangende spelverdeelster en Denise Winters in de diagonaal was in de eerste set niets te merken van een noodgedwongen aanpassing in de opstelling. Terwijl de stevig serverende thuisploeg ruim voorsprong kon nemen, slaagde Amstelveen er niet in op eigen serve te scoren.
Oorwassing
De 25-8 oorwassing maakte echter geen indruk op de bezoeksters, die in de tweede set wel het initiatief konden nemen. VHZ kreeg nauwelijks vat op de Amstelveense opslag en moest de set uit handen geven (15-25). Hoewel Amstelveen zich met twee nieuwe speelsters in het team uit de gevarenzone wil spelen, waren de volgende sets weer voor de thuisploeg.
Met een solide opslag en gevarieerde aanval hield VHZ Amstelveen op afstand. Bovendien was de foutenlast bij de bezoekende ploeg te groot om nog voor gevaar te kunnen zorgen. Met tweemaal setwinst (25-14, 25-18) en de 3-1 eindstand consolideert VHZ de derde plaats.