kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Arme Dirk

Arme arme Dirk. Hoe zal hij zich de afgelopen week gevoeld hebben? Zou hij zich opgesloten hebben in zijn werkkamer en elke avond huilend in slaap zijn gevallen? Met opgezwollen rode ogen en met een kopje warme melk onder de wol? Zou zomaar kunnen. Het is dan ook niet niks wat de beste man heeft meegemaakt. In een paar weken tijd valt alles onder je voeten weg. Je twee grote successen: de DSB-bank en voetbalclub AZ zijn mislukkingen. Alles valt in duigen.

Daar sta je dan. Als man die geroemd wordt om zijn nuchterheid. Vooral dankzij de steeds maar weer terugkerende geitenwollensokken, word je afgeschilderd als sympathiek. Als gewoon gebleven. Grote voetbaltrainers als Co Adriaanse, Willem van Hanegem en Louis van Gaal roemen je instelling. Hij doet zo leuk mee en houdt echt van wat hij doet. Een held voor de regio Alkmaar. Of stiekem toch niet?

De woekerpolissen, de wurgcontracten. Het maakte Dirk niet uit. Er moest geld verdiend worden, desnoods over de ruggen van anderen. Maar toen was de maat vol. Langzamerhand kwam er steeds meer een negatieve lading rond de naam Dirk Scheringa. Helemaal afgelopen week. Acties zorgden ervoor dat Dirk concessies moest doen. Mensen moeten gecompenseerd worden en contracten worden een voor een onder de loep genomen. Een nederlaag? Jazeker. 

Gelukkig voor Dirk wist AZ dit weekend wel weer eens te winnen. Zij het nipt. En dat is toch eigenlijk ook een nederlaag voor de West-Fries. Hoe anders ging dat vorig jaar. Onder Van Gaal speelde AZ niet zulk goed voetbal, maar won wel bijna alles. Het landskampioenschap was verdiend. Maar sinds Ronald Koeman aan het roer staat, lukt niets meer. De topspitsen van weleer raken niets meer. Het is een zooitje op het veld. 

Zo hard kan het gaan. Een paar maanden terug was AZ landskampioen en DSB-bank een goedlopend schurkenbedrijf. Vandaag de dag is Dirks voetbalclub een kleurloze subtopper en wordt de DSB-bank het vuur aan de schenen gelegd. Arme Dirk. Ik hoop dat hij überhaupt nog kan slapen.

Leander Mascini

Email Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
k.koop
k.koop
|  858 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Dick wist heus wel dat dit er aan zat te komen. Maar niet alleen Dick is schuldig. Iedereen die met deze kwestie te maken heeft de klanten en de mensen naast Dick zelfs de klokkenluiders hebben allemaal schuld. Jaren heeft men het geweten. En zeker alle verantwoordelijken uit belangrijke functie zetten anders hebben wij met de tijd weer zo´n zaak. Een ceo bij een internationale bank met boter op zijn heeft kan echt niet.
kees boots
kees boots
|  859 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Wel eens een onsympathieke oplichter mee gemaakt?.
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland