kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Arrogant je veters strikken

Het strikken van je veters. Hoe moeilijk kan het zijn? Erg moeilijk: zo blijkt uit het gedrag van Marko Pantelic, de nieuwste Godenzoon van Ajax. Deze Serviër, die te pas en te onpas verklaart dat hij Ajax wel even naar het kampioenschap helpt, doet er namelijk maar liefst een kwartier over. In de rust van de laatste Europa League-wedstrijd van de Amsterdammers moet hij van Martin Jol warmlopen. Daar is dus niets van terecht gekomen. Pantelic moest namelijk zelf zijn veters strikken en dan is het nog best wel moeilijk. Uiteindelijk liep hij dan wel het veld op, maar na welgeteld één keer schieten op doel, begon de wedstrijd weer. Toen hij even later in moest vallen, was hij in het strafschopgebied van de tegenstander erg actief. Nee, niet met voetbal, maar met rekken en strekken. Tsja, je moet toch wat?

Bij ons in het vak ergerden velen zich dood aan het gedrag van de spits. Hij stond er een beetje verloren bij. Alsof hij ook niet wist wat hij in vredesnaam aan het doen was. Daar stond hij dan op het knollenveld tegen een nietszeggende Roemeense tegenstander in een halfvolle (of halflege) ArenA en niet een dag eerder in Zurich met Real Madrid. Maar ja: hij werd toch gehaald door Ajax als een verlosser. Voerde de druk op zichzelf op door een legendarisch (want dat is het toch wel) interview aan Voetbal International te geven, waarin hij aangeeft Ajax wel weer naar de top te brengen. Topscorer worden is in de ogen van Pantelic geen probleem, het kampioenschap komt eraan en bij PSV zijn het een stel boeren.

Grootse woorden, voor iemand die nou niet op een mega groot palmares kan voortborduren. Weinig doelpunten, nog minder prijzen. Wat moet Ajax ermee zou je bijna denken? Met Luis Suarez en Dario Cvitanich hebben de Amsterdammers twee goaltjesdieven in de selectie. Pantelic is een stuk langer, dat is waar. Maar Jol zou het gebrek aan lengte voorin ook kunnen oplossen door een speler als Toby Alderweirld de laatste minuten in de punt te zetten.

Zelf ben ik ook nog niet overtuigd van de kwaliteiten van Pantelic. Op YouTube is het een topspits, maar als ik een filmpje zou monteren, zou ik ook klaar zijn voor een topclub. Daarentegen ben ik wel te spreken over zijn voorkomen. Het arrogante, het gelikte, het past gewoon bij Ajax. Een eliteclub vraag ook wel een beetje om een buitenlandse blaaskaak in de spits. Witte schoentjes, nat haar dat bijna druipt van de gel en een enorm ego. Het ruzie maken met de scheidsrechter en steeds maar weer voor je eigen succes gaan. Het heeft wel iets.

Daarnaast moeten we wel in ons achterhoofd houden dat zelfs Zlatan Ibrahimovic, de beste Ajax-spits sinds Dennis Bergkamp en Patrick Kluivert, ook twee jaar nodig had om te wennen in Amsterdam. In de eerste jaren was iedereen tegen de spits en werd hij bestempeld als miskoop. Maar uiteindelijk verkocht Ronald Koemand het zekere kampioenschap, door de Zweed naar Juventus te laten gaan.

Pantelic heeft een contract voor één jaar. Dus laten we vooral hopen. Pakt hij het snel op, dan maakt hij ons kampioen en zijn er genoeg spelers die zijn veters voor hem strikken. Redt hij het niet, dan heb ik in ieder geval een goed jaar gehad. Jezelf doodergeren aan een speler kan ook erg vermakelijk zijn. Kunnen we hem in plaats van een kampioensschaal nog altijd een veterstrik diploma geven.

Email Reageer op dit artikel. 1
1 REACTIE TOT NU TOE
asd
asd
|  565 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Echt belachelijk dat een prof-voetballer zo lang bezig is met iets simpels als zijn veters strikken! niet normaal toch ?

Grappige site over veters strikken : http://veters-strikken.mmavida.com

Ontslaan die gast zeg ik trouwens
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland