kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Stelling: Schipholganzen moeten vergast worden om problemen te voorkomen

(Foto: Eric van Lieshout)
1 / 1
zoom out

HAARLEMMERMEER - Eind vorige week is er begonnen met het vergassen van ganzen op Schiphol. Dierenliefhebbers schreeuwen moord en brand. Het zou mishandeling en inhumaan zijn. Anderen spreken juist weer over een goede beslissing. Aangezien de ganzen voor veel problemen kunnen zorgen. In het ergste geval zelfs voor een nieuwe vliegtuigramp.

Vandaar dat de stelling van deze week luidt: Schipholganzen moeten vergast worden om problemen te voorkomen.

Stemmen en reageren kan hieronder.

Email
Reageer op dit artikel. 20
Stelling

Schipholganzen moeten vergast worden om problemen te voorkomen

Eind vorige week is er begonnen met het vergassen van ganzen op Schiphol. Dierenliefhebbers schreeuwen moord en brand. Het zou mishandeling en inhumaan zijn. Anderen spreken juist weer over een goede beslissing. Aangezien de ganzen voor veel problemen kunnen zorgen. In het ergste geval zelfs voor een nieuwe vliegtuigramp.

Resultaat

In totaal hebben 214 bezoekers zijn/haar stem uitgebracht.
Eens
 
 66%
Oneens
 
 34%
Er kan niet meer gestemd worden op deze stelling.
20 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Opiniepeiling
Sportjaar 2014: waar moet gemeente zich op richten?
Haarlemmermeer heeft 2014 uitgeroepen tot sportjaar. Het jaar moet helemaal in het teken komen te staan van sport. En dus vinden wij op de redactie dat er een professioneel toernooi (of een onderdeel daarvan) in Haarlemmermeer moet komen. Aan jullie de keus: welk toernooi moet in 2014 op touw gezet worden? En nee: het hoeft niet in datzelfde jaar plaats te vinden. Etappe van de Tour de France Een Haarlemmermeerse profvoetbalclub Een groot boksgala Het NK roeien Het EK hockey Het WK Dressuur Het EK Judo
Ga naar de peiling
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Een site van Telegraaf Media Nederland