REGIO |
18 februari 2012
|
reageer
|
Door Witte Weekblad
HALFWEG - De Sint Jozefschool in Halfweg nam donderdag 16 februari alvast een voorschot op het weekend. Er werd namelijk carnaval gevierd.
De kinderen waren de hele dag al wat gespannen voor de carnavalsdisco die ’s avonds plaats zoul vinden. De avond was opgedeeld in twee groepen. De groepen 1 tot en met 3 werden om 18.15 uur op school verwacht in hun beste carnavalsoutfit.
Spiderman
En dat is zeker gelukt: Spaanse danseressen, boksers, Spiderman, Mega Mindy, Pinokkio , heksen, de kinderen kwamen in hun mooiste pakken naar de disco toe. Natuurlijk niet alleen de kinderen maar ook de meester en de juffen.
De polonaise werd meteen ingezet op de carnavalskrakers van dj Koos. Niet alleen het dansen was populair maar ook de suikerspinmachine was een hit. De kinderen stonden in de rij om een overheerlijke suikerspin te halen, die gemaakt werd door twee oud-leerlingen van de school.
Trappelen
Om 19.15 uur mochten de groepen 1 tot en met 3 weer opgehaald worden en stonden de kinderen van de groepen 4 tot en met 8 te trappelen om naar binnen te gaan. Ook zij waren spectaculair verkleed en zagen er heel mooi uit.
Meteen stond de dansvloer vol dansende kinderen, maar ook hier was de bar een populair onderdeel van de avond. Na al dat dansen was een lekker glas limonade, een zakje chips of een snoepje wel verdiend.
Bijpraten
Dit jaar was er ook aan ouders gedacht, zij konden een kopje koffie of thee nuttige in het lokaal van juffrouw Tiny. Op deze manier kregen zij de gelegenheid om even bij te praten en kon er ondertussen op de kinderen gewacht worden. Al met al was het een zeer gezellige en knallende avond.