ETEN & DRINKEN |
21 oktober 2011
|
6
|
Door
lizzard123, dichtbij-meeschrijver
NIEUW-VENNEP - Of u gesneden brood of ongesneden brood neemt, is natuurlijk aan u om te bepalen, maar ik heb er voor gekozen om voor het ongesneden brood te gaan.
KIjk, er zijn mensen, die liever het brood zelf snijden, dan dat ze het gesneden zouden kopen. Ik persoonlijk vind, dat iedereen er eens goed over na moet denken, of hij/zij die dunne sneetjes wel wil, die de bakker of de supermarkt snijden. De maat van de sneden is maar 11mm. En als je het zelf snijdt, kun je dikker gaan. Er wordt door dietisten gezegd dat het gezonder is, maar ik kan het niet bevestigen.
We zijn in Nederland gewoon verwend, dat alles gesneden wordt voor ons. Ik laat me niet verwennen door een bakker of supermarkt. Ik koop het BEWUST ongesneden. Er wordt door veel bakkers geld gerekend voor het snijden. En dat vind ik helemaal stom, moet ik zeggen.
Maar nogmaals, het zijn mijn ideeën erover, maar u moet zelf weten, of u na het lezen van dit stukje overgaat op ongesneden.
Sander
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 05 november 2011